Atlı DanışmanlıkÇözüm Ortaklarımız

Atlı Danışmanlık Partner

Ekibimiz gücünü alanında uzmanlaşmış, genç, dinamik ve tecrübeli çözüm ortaklıkları ile artırmaktadır. Müşterilerimize en kaliteli profesyonel desteği sağlamak için dünyanın önde gelen uzmanları ile iş birliği yapmaktayız.

Çözüm Ortakları

Steinbeis University Berlin - Institute Corporate Responsibility Management (ICRM)

ICRM 2008 yılında, kurumsal sosyal sorumluluk ve sorumlu yönetim alanlarındaki eğitim ve araştırma ihtiyacına cevaben kuruldu.

Yürüttüğü Executive Master Programı Master of Arts (M.A.) in Responsible Management ile, dünyanın birçok ülkesinden, bugünün ve geleceğin liderlerini, organizasyonlarda pozitif değişimi etkilemek için gerekli olan sorumlu yönetim becerileriyle donatıyor.

Ceres Enve iklim değişikliğine neden olan Sera Gazı Emisyonlarının raporlanması, yönetimi ve azaltım projelerinin kredilendirilmesi konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirket olarak sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde toplumu küresel ısınmanın etkileri konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri de yürütmektedir.

Takma Kanat; markaları, hedef kitlelerine yaratıcı tasarım çalışmaları ve doğru iletişim stratejileri ile ulaştıran iletişim ve tasarım ajansıdır. Çalıştığı tüm markaların beklentilerini en doğru şekilde anlayıp, onlar için en uygun ve yaratıcı çözümleri sunar. Güncel iletişim stratejilerini yakından takip eder, tasarım dilinin estetiğini ve yaratıcılığını teknolojik uygulamalarla birleştirir. Çalıştığı tüm markaların çözüm ortağı olup uzun soluklu ilişkiler kurar.

bilg-e şirketlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş kalite yönetim sistemleri, erp, üretim planlama, stok yönetimi, verimlilik konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.